Ostatnie wieści z NUCLEAR BLAST…

Polska legenda Death Metalu VADER zapowiedział wydanie nowego albumu studyjnego: „The Empire”. Następca wysoko ocenionego w 2014 roku albumu „Tibi et Igni” został nagrany w białostockim Studio Hertz w Polsce i wyprodukowany przez Wojtka i Sławka Wiesławskich.

„The Empire” wydany będzie przez NUCLEAR BLAST 23 września 2016 roku.

VADER pragnie również zapowiedzieć specjalną 10’ EP’kę zawierającą utwory z nadchodzącej płyty. EP’ka zatytułowana „Iron Times” („Żelazne Czasy”) zawiera następujące utwory:

Strona A

01. Parabellum

02. Prayer To The God Of War

Strona B

01. Pięść I Stal

02. Overkill

Utwór „Prayer To The God Of War” będzie także dostępny w wersji cyfrowej. Winyl oraz wersja cyfrowa dostępna będzie już 12 sierpnia przez NUCLEAR BLAST. Zamówienia już wkrótce !

Peter (VADER):

„Z wielką przyjemnością zapowiadam nową płytę VADER, która ponownie wydana będzie przez NUCLEAR BLAST!  Wydanie „The Empire” – co jest tytułem nadchodzącej nowej płyty, planowane jest na 23 września 2016 roku. Jednakże już w sierpniu przygotowujemy limitowaną EP’kę „Iron Times” ! Zawiera dwa kawałki nowe plus dwa bonusy. Wszystko wydane będzie w pięknej rozkładanej wersji winylowej, do której piękną okładkę stworzył sam Joe Petagno! „

Więcej informacji już wkrótce….

http://www.nuclearblast.de/en/label/music/band/news/details/4340030.71090.vader-neues-album-raquo-the-empire-laquo-und-ep.html

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.